Aktualności

sikt baner

XXV Płock Orlen Polish Open

Poprawił się

Lista triumfatorów Płock Orlen Polish Open wydłużyła się o kolejne, dopiero dwunaste nazwisko. Po wczorajszych półfinałach było oczywiste, że zwycięzcą 25. turnieju zostanie Hiszpan. Ustalanie, który konkretnie, trwało nieco ponad dwie godziny.

4:6, 6:1, 6:3 wygrał Martin de la Puente, który zatarł wspomnienia po porażce w zeszłorocznym finale. Daniel Caverzaschi zaczął ten mecz lepiej, przełamał rodaka w siódmym gemie i doholował seta do bezpiecznego końca. W kolejnych został jednak zepchnięty do defensywy.

W przyszłym roku jubileuszu nie będzie, ale to jeszcze nie powód, aby omijać trybuny kortów przy ulicy Łukasiewicza. Przyjadą starzy, dobrzy znajomi i debiutanci, być może obrońcy tytułu i na pewno ci, którzy już myślą o rewanżu za porażkę poniesioną w tym tygodniu.

Kto potrafi jako tako posługiwać się rakietą, nie musi czekać tak długo. Może zagrać w Amatorskim Grand Prix w Tenisie (6-7 lipca). Zapisy: mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), telefonicznie (519 486 186, 602 706 828) lub osobiście (bezpośrednio w dniu turnieju).ACH 7578

DJI 0006

Partnerzy

logo mosir plock logo szkola cogito
logo korty org logo Tennis Academy

Media

plocman logo logo plock wyborcza pl logo tygodnik plocki logo portal plock logo radio plock logo petro news
logo integracja logo niepelnosprawni pl logo przeglad sportowy logo tenis klub logo unikatowi pl  

Linki

logo itf logo plock orlen polish open
logo wroclaw cup logo pzt

Kontakt - Biuro

ul. Sportowa 3. 09-402 Płock,

tel. +48 519 486 186

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt - Korty

Stadion Wisły,
ul. Łukasiewicza 34,
09-402 Płock,
tel. 519 486 186

Zobacz nas na Facebooku

facebook SIKT   facebook Płock Orlen Polish Open