Aktualności

sikt baner

PŁOCK MIASTEM MISTRZÓW!
Tenisowy letni sezon Mistrzostw Polski jest pełen sukcesów dla zawodników Stowarzyszenia Integracyjny Klub Tenisa w Płocku.
Rozpoczął złoty marsz Michał Mikuła, który wygrał czerwcowe Mistrzostwa Polski Juniorów zarówno w grze singlowej jak i deblowej. Następnie w lipcu na XXV Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Tenisie na Wózkach Mistrzem Polski w grze singlowej został Kamil Fabisiak, a w grze deblowej I miejsce dla płockiej pary Kamil Fabisiak/ Piotr Jaroszewski. 
W zakończonych w niedzielę XVI Drużynowych Mistrzostwach Polski drużyna SIKT Płock obroniła tytuł Mistrza Polski po zwycięstwie w finale z ZSTNW Zielona Góra 2-0. 
Zespół SIKT Płock wystapił w DMP w składzie: Jerzy Kulik - kapitan, Kamil Fabisiak, Piotr Jaroszewski, Stefan Dobaczewski. Trenerem płocczan jest Jacek Wilczyński.
Trzecie miejsce dla UKS Return Łomża.
Płocczan czeka jeszcze jeden mistrzowski start. W listopadzie zostaną rozegrane w Drzonkowie k/ Zielonej Góry Halowe Indywidualne Mistrzostwa Polski i oby było to ZŁOTE zakończenie roku 2018. 
GRATULACJE! PŁOCK MISTRZEM JEST!
dmp1i2

Partnerzy

logo mosir plock logo szkola cogito
logo korty org logo Tennis Academy

Media

plocman logo logo plock wyborcza pl logo tygodnik plocki logo portal plock logo radio plock logo petro news
logo integracja logo niepelnosprawni pl logo przeglad sportowy logo tenis klub logo unikatowi pl  

Linki

logo itf logo plock orlen polish open
logo wroclaw cup logo pzt

Kontakt - Biuro

ul. Sportowa 3. 09-402 Płock,

tel. +48 519 486 186

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt - Korty

Stadion Wisły,
ul. Łukasiewicza 34,
09-402 Płock,
tel. 519 486 186

Zobacz nas na Facebooku

facebook SIKT   facebook Płock Orlen Polish Open