Aktualności

sikt baner

Zapraszamy do uczestnictwa w I SIKT CHALLENGE by korty.org i niżej zamieszczamy regulamin.

 

 

 

Regulamin


Regulamin zawodów SIKT CHALLENGE by KORTY.ORG na kortach SIKT PŁOCK w sezonie letnim 2016.

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE


1. Organizatorem zawodów SIKT CHALLENGE by KORTY.ORG jest SIKT PŁOCK.
2. Każdy z uczestników zawodów zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
3. Prawo do gry w zawodach mają wszystkie osoby będące amatorami, które zgłosiły swoje uczestnictwo oraz wniosły organizatorowi opłatę wpisową wysokości 40 PLN za sezon 2016.
4. Wpisowe należy opłacić przed rozpoczęciem uczestnictwa: gotówką u ORGANIZATORA CHALLENGE lub przelewem. Po dokonaniu przelewu należy wysłać potwierdzenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Poniżej dane do przelewu:
Tytuł przelewu: Opłata za challenge 2016
Numer konta : 79 1090 1333 0000 0001 2059 0085
Stowarzyszenie Integracyjny Klub Tenisa
Ul. Sportowa 3
09-402 Płock
1. W przypadku płatności przelewem, zawodnik zostanie dodany do rozgrywek po przesłaniu potwierdzenia przelewu (na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) .
2. Zapisy do sezonu letniego 2016 przed startem rozgrywek potrwają do 24 lipca 2016r. do godz.18.00 UWAGA! Aby wziąć udział w rozgrywkach w nowym sezonie należy opłacić wpisowe.
3. Lista rankingowa zawodników zostanie ustalona na podstawie aktualnej klasyfikacji Grand Prix Płocka na sezon 2016.
8. Możliwość wyzywania zostanie włączona 25 lipca 2016r. o godz.12.00
9. Zawodnik, który chce dołączyć do Challenge po rozpoczęciu rozgrywek, rozpoczyna udział Challenge od ostatniego miejsca na liście rankingowej.
1. Sezon letni 2016 zawodów trwa od dnia 25 lipca 2016r. do dnia 30 września 2016r. włącznie, przy czym ostatnie wyzwania do pojedynków mogą być rzucone do końca dnia 25 września 2016r. Po tej dacie system on-line obsługujący rozgrywki zostanie wyłączony.
2. Po zakończeniu rozgrywek, trzech najlepszych zawodników Challenge otrzyma nagrody. Nagrodę otrzyma również zawodnik, który wykazał się największą aktywnością w rozgrywkach (największa ilość wyzwań, w przypadku równiej ilości wyzwań decyduje wyższe miejsce w rankingu)
3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie w każdym momencie. Każdorazowo zawodnicy zostaną poinformowani o zmianach. Aktualny regulamin będzie dostępny na stronie www.ikt.plock.pl

 

ZASADY ROZGRYWEK


1. Warunkiem rozegrania meczu jest wyzwanie przez zawodnika innego gracza do pojedynku za pośrednictwem systemu on-line.
2. Każdy zawodnik znajdujący się na liście rankingowej może wyzwać na mecz gracza znajdującego się w rankingu maksymalnie 3 miejsc wyżej. W przypadku wygranej, zawodnik wyzywający zajmuje miejsce przegranego, a przegrany i pozostali zawodnicy za nim sklasyfikowani przesuwają się o jedno miejsce w dół rankingu. W przypadku przegranej wyzywający pozostaje na swoim miejscu w klasyfikacji ogólnej.
3. Zawodnik rzucający wyzwanie ma obowiązek: ustalenia ze swoim przeciwnikiem daty i godziny meczu, zarezerwowania kortu oraz wprowadzenia do systemu on-line terminu meczu w ciągu 2 dni (48 godzin) od daty wyzwania. W przypadku niedopełnienia tych obowiązków zostaje przyznany automatyczny walkower na korzyść wyzwanego, a rzucający wyzwanie otrzymuje ostrzeżenie.
4. W przypadku braku możliwości skontaktowania się z wyzwanym, rzucający wyzwanie ma obowiązek zgłoszenia tego faktu do organizatora co najmniej 24 godziny przed automatycznym walkowerem. W tej sytuacji organizator będzie próbował skontaktować się z wyzwanym. W przypadku braku kontaktu z organizatorem wyzwanemu grozi przyznanie walkowera na korzyść wyzywającego.
5. Poprzez brak możliwości skontaktowania się Organizator rozumie nieodebranie połączeń. Informowanie przeciwnika o wyzwaniu poprzez SMS bądź e-mail odbierane są jako niewystarczalne.
6. Zawodnicy powinni ustalić termin spotkania dogodny dla obu stron, przy czym wyzwany do gry ma obowiązek zaproponować co najmniej dwa terminy rozegrania meczu, w tym przynajmniej jeden popołudniowy. Terminy te muszą uwzględniać dostępność kortów.
7. W przypadku braku terminu dogodnego dla obu graczy, rzucający wyzwanie ma obowiązek dostosować się do jednego z terminów podanych przez zawodnika, którego wyzywa do pojedynku.
8. Mecz powinien być rozegrany w terminie nie dalszym niż 7 dni (168 godzin) od daty wyzwania. W niektórych przypadkach Organizator zastrzega sobie możliwość przedłużenia tego okresu o kolejny 1 dzień.
9. Mecze rozgrywane są tylko na kortach SIKT PŁOCK do dwóch wygranych setów. Trzeci set rozgrywany jest w formie super tie-break’a do 10 punktów.
10. Na każdy mecz wymagana jest rezerwacja kortu na czas 2 godzin. Opłata za kort pobierana jest za 2 godziny, również w przypadku zakończenia meczu przed upływem tego czasu.
11. Wynik spotkania należy niezwłocznie zgłosić do organizatora rozgrywek zaraz po jego zakończeniu.
12. Zawodnicy dzielą się opłatą za wynajęcie kortu, każdy za 1 godzinę.
13. Osoba rzucająca wyzwanie do pojedynku ma obowiązek dostarczyć 3 nowe piłki. Nowe piłki można zakupić na kortach SIKT u ORGANIZATORA Challenge.
14. Zawodnik, który przegrał mecz może wyzwać swojego zwycięzcę, jednak nie wcześniej niż po upływie 7 dni liczonych od dnia rozegrania spotkania.
15. Zawodnik, który wygrał mecz nie może zostać wyzwany w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu, ale może w tym czasie rzucić wyzwanie kolejnemu graczowi.
16. Zawodnik, który przegrał mecz nie może rzucić wyzwania innemu graczowi w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu, ale może być wyzwany przez innego gracza.
17. Zawodnik, który poddaje mecz przed jego rozegraniem, otrzymuje ostrzeżenie. Walkower może być wpisany najwcześniej po 24 godzinach od terminu wyzwania.
18. W wyjątkowych okolicznościach organizator zastrzega sobie prawo do anulowaniu meczu.

 

ZASADY KORZYSTANIA Z URLOPÓW


1. Każdy zawodnik ma prawo zgłosić swoją nieobecność (również spowodowaną kontuzją) korzystając z tzw. urlopu, którego długość w ciągu sezonu może wynieść łącznie maksymalnie 14 dni, przy czym najmniejsza ilość dni, na jaką można jednorazowo wziąć urlop to 7 dni.
2. Przebywając na urlopie zawodnik nie może być wyzwany do pojedynku.
3. Urlop nie przysługuje graczom w okresie 14 dni przed zakończeniem sezonu rozgrywek, tj. od 17 września 2016r.
4. Urlop jest ważny pod warunkiem odznaczenia go przez zawodnika w systemie on-line.
5. W przypadku terminu krótszego niż 7 dni od wyzwania do nadchodzącego, ustawionego już urlopu w systemie, osoba idąca na urlop może po prostu rozegrać spotkanie lub anulować wyzwanie, pod warunkiem, że jej urlop zostanie wydłużony i ustawiony od daty wyzwania. W przypadku braku dodatkowych dni urlopu, urlop może być przesunięty.
6. Jeżeli osoba zostawia pomiędzy 2 urlopami mniej niż 7 dni gotowości do gry to jest to jednoznaczna informacja, że może w tym czasie rozegrać mecz.


ZASADY OTRZYMYWANIA OSTRZEŻEŃ


1. Każde spotkanie zakończone walkowerem (tj. przypadek, w którym co najmniej jeden z zawodników poddaje mecz przed wejściem na kort lub w uzasadnionej sytuacji, w której organizator tak postanowi) oraz automatyczne walkowery przyznane przez system są tożsame z otrzymaniem ostrzeżenia w systemie.
2. W zależności od liczby uzbieranych ostrzeżeń, każdy walkower powoduje spadek o tyle pozycji, ile dany gracz uzbierał ostrzeżeń do momentu przyznania walkoweru.
3. W przypadku dużej ilości walkowerów Organizator ma prawo usunąć gracza z rozgrywek.

 

 

SIKT Challenge

Partnerzy

logo mosir plock logo szkola cogito
logo korty org logo Tennis Academy

Media

plocman logo logo plock wyborcza pl logo tygodnik plocki logo portal plock logo radio plock logo petro news
logo integracja logo niepelnosprawni pl logo przeglad sportowy logo tenis klub logo unikatowi pl  

Linki

logo itf logo plock orlen polish open
logo wroclaw cup logo pzt

Kontakt - Biuro

ul. Sportowa 3. 09-402 Płock,

tel. +48 519 486 186

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt - Korty

Stadion Wisły,
ul. Łukasiewicza 34,
09-402 Płock,
tel. 519 486 186

Zobacz nas na Facebooku

facebook SIKT   facebook Płock Orlen Polish Open