Aktualności

sikt baner

Zawodnicy SIKT w Płocku wzięli udział w turnieju ITF Futures Poznań Open na kortach KS Warta Poznań. Na 17 zawodników biorących udział w turnieju, z Płocka o zwycięstwo walczyło sześciu tenisistów, więc nie obyło się bez bratobójczych pojedynków. W I rundzie Mariusz Jakubowski trafił na swojego kolegę klubowego Piotra Jaroszewskiego i mecz ten zakończył się zwycięstwem Jaroszewskiego 6/0; 6/0. W ćwierćfinale spotkali się także Stefan Dobaczewski i Jerzy Kulik. Ten drugi wygrał pojedynek płockich tenisistów 6/4; 6/4.
Najdłuższym i najbardziej zaciekłym meczem turnieju był mecz Stefana Dobaczewskiego z Krzysztofem Brezyną (BTS As Bełchatów). W trzech setach zwyciężył Płocczanin 5/7; 6/4; 6/1.
Najdalej, bo do finału gry pojedynczej dotarł Piotr Jaroszewski, który spotkał się w nim ze swoim wielokrotnym przeciwnikiem Tadeuszem Kruszelnickim (Ziębicki Klub Tenisowy). Kruszelnicki pokonał Jaroszewskiego w finale 6/2;7/6 (4). Piotr Jaroszewski także w grze deblowej dotarł do finału, gdzie zwyciężył w parze z Albinem Batyckim (IKS Spartakus Koźmin Wlkp.).

Partnerzy

logo mosir plock logo szkola cogito
logo korty org logo Tennis Academy

Media

plocman logo logo plock wyborcza pl logo tygodnik plocki logo portal plock logo radio plock logo petro news
logo integracja logo niepelnosprawni pl logo przeglad sportowy logo tenis klub logo unikatowi pl  

Linki

logo itf logo plock orlen polish open
logo wroclaw cup logo pzt

Kontakt - Biuro

ul. Sportowa 3. 09-402 Płock,

tel. +48 519 486 186

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt - Korty

Stadion Wisły,
ul. Łukasiewicza 34,
09-402 Płock,
tel. 519 486 186

Zobacz nas na Facebooku

facebook SIKT   facebook Płock Orlen Polish Open