Aktualności

sikt baner

Nasza tenisowa ekipa w mocnym składzie walczy na turnieju Lithuanian Open. Do Wilna pojechali: Piotr Jaroszewski, Jerzy Kulik, Andrzej Sobczyński, Mariusz Jakubowski, Bronisław Malinowski, Stefan Dobaczewski, Kamil Bukrym oraz Piotr Zalewski.

Po kilku dniach, wielu wygranych i przegranych pojedynków, o zwycięstwo w turnieju walczy nadal Piotr Jaroszewski, który w grze pojedynczej w półfinale spotka się z Adamem Berdichevskym (ISR). Piotr także w parze z Jerzym Kulikiem jutro zagra o finał gry podwójnej. Trzymamy kciuki!

 

 

14 maja 2016
Kolejny dzień Płocczan na turnieju Lithuanian Open przyniósł porażkę i sukces. Piotr Jaroszewski przegrał w półfinale gry pojedynczej z Adamem Berichevskym (ISR) 2/6; 6/2; 6/4. Natomiast w grze podwójnej nasza para Jaroszewski/Kulik dotarła do finału, pokonując w półfinale parę Greene (IRL/Mazzei (ITA) 7/5; 6/3. Trzymamy kciuki za zwycięstwo w finale!

 

 

 Płocczanie na turnieju Lithuanian Open mieli wsparcie na trybunach w postaci przedstawicieli Polskiej ambasady w Wilnie.

 

 15 maja 2016
Trwa finał gry podwójnej na turnieju Lithuanian Open w którym walczą Piotr Jaroszewski i Jerzy Kulik przeciwko parze Yuriy Golovin (RUS)/ Giorgos Lazaridis (GRE). Do boju chłopaki!

 

 Z turnieju Lithuanian Open w Wilnie wracamy z drugim miejscem w grze podwójnej naszej pary Jaroszewski/Kulik. Przegrali oni w finale z parą Golovin (RUS)/ Lazaridis (GRE) 6/1; 6/4.

Partnerzy

logo mosir plock logo szkola cogito
logo korty org logo Tennis Academy

Media

plocman logo logo plock wyborcza pl logo tygodnik plocki logo portal plock logo radio plock logo petro news
logo integracja logo niepelnosprawni pl logo przeglad sportowy logo tenis klub logo unikatowi pl  

Linki

logo itf logo plock orlen polish open
logo wroclaw cup logo pzt

Kontakt - Biuro

ul. Sportowa 3. 09-402 Płock,

tel. +48 519 486 186

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt - Korty

Stadion Wisły,
ul. Łukasiewicza 34,
09-402 Płock,
tel. 519 486 186

Zobacz nas na Facebooku

facebook SIKT   facebook Płock Orlen Polish Open