Aktualności

sikt baner

Michał Mikuła zawodnik SIKT Płock, uczeń trzeciej klasy gimnazjum nr 6 w Płocku zakończył sezon halowych startów w tenisie ziemnym turniejami europejskimi na Litwie i w Czechach.

Na Litwie w grze singlowej pokonał zawodników z Łotwy Karlis Ozolins 6:1;6:1, Estonii Johannes Seeman 6:1;6:3 i Białurusi Artsiom Bardzin 4:6;6:2;6:2.

W walce o finał uległ leworęcznemu zawodnikowi z Estonii Daniil Glinka 3:6;4:6. W grze deblowej wraz z Adamem Kwiatkowskim dotarli do półfinału przegrywając z późniejszymi zwycięzcami turnieju Estończykiem Daniil Glinka i Białorusinem Annei Laska 2:6; 3:6.

W Czechach w grze deblowej Michał także dotarł do półfinału wraz z Włochem Laurentiu Junior Boici ulegając późniejszym zwycięzcom parze z Czech Jakub Beran i Jiri Lehecka 2:6;6:3 w tie- break 5-10.

Młody płocki tenisista ma wszelkie predyspozycje do osiągania czołowych lokat w rankingu międzynarodowym. W chwili obecnej plasuje się na 31 miejscu rankingu zawodników biorących udział w turniejach z cyklu Tenis Europe.

Jest to awans z poprzedniego sezonu o 40 miejsc.

Partnerzy

logo mosir plock logo szkola cogito
logo korty org logo Tennis Academy

Media

plocman logo logo plock wyborcza pl logo tygodnik plocki logo portal plock logo radio plock logo petro news
logo integracja logo niepelnosprawni pl logo przeglad sportowy logo tenis klub logo unikatowi pl  

Linki

logo itf logo plock orlen polish open
logo wroclaw cup logo pzt

Kontakt - Biuro

ul. Sportowa 3. 09-402 Płock,

tel. +48 519 486 186

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt - Korty

Stadion Wisły,
ul. Łukasiewicza 34,
09-402 Płock,
tel. 519 486 186

Zobacz nas na Facebooku

facebook SIKT   facebook Płock Orlen Polish Open